Witamy w IGT Poland

IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH), będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań dla kasyn.

W Polsce IGT posiada ok. 400 osobowy oddział, będący głównym centrum R&D firmy i zarazem dla całej branży loteryjnej na świecie.

We wszystkich swoich oddziałach IGT zatrudnia ponad 13 tys. pracowników.

IGT Poland (dawniej GTECH) - jest od 1991 roku operatorem systemu loteryjnego Totalizatora Sportowego.

 • About

  O Firmie

  Kim Jesteśmy?

  IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH Corporation), będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań dla kasyn.
  Twórcą GTECH był Polak – Wiktor Markowicz.

  Co Robimy?

  Od blisko trzydziestu lat firma projektuje i dostarcza innowacyjne systemy loteryjne i rozwiązania technologiczne w tym zakresie, zajmując pozycję lidera w swojej branży. Dokonując wnikliwej analizy konkretnych potrzeb każdego klienta, oferujemy najwyższej klasy produkty i usługi poprzez kompleksowe wsparcie: od dostaw terminali, ich instalację i konserwację, po szkolenia sprzedażowe, wsparcie marketingowe, serwis, obsługę „gorącej linii” aż po montaż, zarządzanie i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej.

  Nsza Oferta

  Oferowane przez IGT (d.GTECH): technologia, infrastruktura i wiedza ekspercka, umożliwiają przetwarzanie transakcji na masową skalę dla ponad 80 loterii w różnych krajach, na sześciu kontynentach. Są to między innymi: Chile, Dominikana, USA, Białoruś, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Chiny, Kanada, Belgia, Finlandia, a także pierwsza zalegalizowana loteria na Tajwanie.

  Jesteśmy także światowym liderem w zakresie instalacji video loterii, oferując unikalny system centralnego zarządzania terminalami VLT, pozwalający na monitorowanie zdarzeń, które miały miejsce w całej sieci (co może mieć ogromne znaczenie dla uniknięcia uzależnienia od gry).  

  Polski Oddział IGT jest od 1991 roku operatorem systemu loteryjnego Totalizatora Sportowego.

 • Technology Centre

  Warszawskie Centrum Technologiczne

  Warszawskie Centrum Technologiczne IGT zatrudnia 350 osób i jest głównym ośrodkiem R&D firmy i zarazem jednym z największych w całej branży loteryjnej na świecie.

  Szacuje się, że ponad połowa wszystkich rozwiązań jakie oferujemy naszym klientom, powstaje właśnie w Polsce. Roczny eksport usług z Polski ma wartość kilkudziesięciu milionów złotych.

  Główne rozwiązania autorstwa inżynierów IGT Poland:

  • aplikacja terminalowa używana przez loterie między innymi w Polsce, Turcji i na Litwie.
  • aplikacja dla systemu Android w smartfonach i tabletach przygotowana dla terminali mobilnych na rynek chiński i europejski.
  • oprogramowanie, dzięki któremu wyszukiwanie pojedynczego zakładu z ostatnich np. dwóch miesięcy - a takich zakładów może być nawet 40 mln - trwa nie dłużej niż 2 sekundy.
 • Operations Centre

  Europejskie Centrum Operacyjne

  W 2016 roku powstało w Warszawie powstało największe na świecie, międzynarodowe centrum operacyjne dla loterii - Europejskie Centrum Operacyjne IGT. Jest to jedyne w Europie miejsce (i jedno z nielicznych na świecie), z którego zdalnie zarządza się systemami loteryjnymi i prowadzi monitoring transakcji loteryjnych przeprowadzanych na skalę masową.

  24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ok. 30 osób prowadzi dedykowane usługi i monitoruje przebieg transakcji przeprowadzanych w loteriach w: Belgii, Luksemburgu, Grecji, Irlandii, Szwajcarii, Polsce oraz na Węgrzech.

  To w Warszawie wiemy jako pierwsi czy i gdzie padła główna wygrana np. w Lotto w tych krajach.

  • Liczba dziennie monitorowanych transakcji: ok. 60 tys. na minutę.
  • Przybliżona wartość sprzedaży w kolekturach nad którymi sprawujemy nadzór operacyjny: ok. 200 mln Euro miesięcznie.
 • Careers

  Kariera

  Rekrytujemy w systemie ciągłym na wiele stanowisk. Zapoznaj się z ogłoszeniami.

  Zapraszamy do współpracy!

  Przykłady:

  Learn More
 • Internships

  Staże

  Absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów, gotowych podjąć pracę zawodową zachęcamy do przesyłania aplikacji na płatny, roczny program stażowy. Każdy stażysta będzie miał dedykowanego opiekuna, który będzie wdrażał go w obowiązki, szkolił i czuwał na przebiegiem programu. Stażystom oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, interesujący staż w młodym, dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku, pracę w międzynarodowych projektach, poznanie świata i życia korporacyjnego. Najlepszym stażystom dajemy możliwość przedłużenia współpracy po zakończonym stażu.

  Rekrutacja na program stażowy trwa przez cały rok.

  Czekamy na Ciebie !

  GTECH Poland Sp. z o.o. aktualnie poszukuje w ramach programu stażowego absolwentów lub studentów na stanowiska: Stażysta Project Assistant, Stażysta Software Quality Assurance Engineer.

  Stażysta Project Assistant

  Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie Project Managera we wszystkich zadaniach projektowych (w tym także: koordynowanie i nadzorowanie wybranych prac, organizacja spotkań, tworzenie zestawień i raportów).
  • Administrowanie dokumentacją projektową.
  • Samodzielne prowadzenie części zadań projektowych takich jak np. zarządzanie planami osobowymi dla projektu.

  Od wybranej osoby oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (znajomość języka z grupy: czeski, słowacki, niemiecki, rosyjski, turecki, francuski, litewski, flamandzki będzie dodatkowym atutem).
  • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, otwartości.
  • Umiejętności pracy w grupie.
  • Rzetelności w podejściu do pracy i powierzonych obowiązków.
  • Znajomość dowolnej metodologii zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem.

  Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres:

  E-mail 

  W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stażu Project Assistant.

  Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie stażu przez GTECH Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

  Stażysta Software Quality Assurance Engineer

  Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie dokumentacji testowej.
  • Udział we wdrażaniu systemów loteryjnych dla zagranicznych klientów (testowanie).

  Od wybranej osoby oczekujemy:

  • Przygotowanie dokumentacji testowej.
  • Udział we wdrażaniu systemów loteryjnych dla zagranicznych klientów (testowanie).
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (ustny i pisemny).
  • Podstawowej znajomości Linux/UNIX OS.
  • Podstawowej wiedzy o bazach danych.
  • Dobrej znajomości SQL.
  • Bardzo dużych umiejętności komunikacyjnych.
  • Mile widziane będą studia na uczelni technicznej.

  Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres:

  E-mail 

  W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stażu Software Quality Assurance Engineer.

  Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie stażu przez GTECH Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

 • Recruitment

  Proces Rekruatacji

  Ocena Aplikacji

  Pierwszym krokiem jest analiza Twojego CV i listu motywacyjnego pod kątem kompetencji i umiejętności oczekiwanych na ogłaszanym stanowisku. Na podstawie informacji zawartych w Twojej aplikacji podejmiemy decyzję o zaproszeniu Cię do udziału w dalszych etapach rekrutacji, dlatego pamiętaj, aby przygotować je uważnie i zawrzeć w nich informacje o umiejętnościach, które mogą być przydatne na stanowisku, na które aplikujesz.

  Spotkanie Z Bezpośrednim Przełożonym

  Podczas tego spotkania będziemy chcieli zweryfikować Twoją wiedzę merytoryczną i usłyszeć więcej szczegółów o Twoim doświadczeniu. Jeśli ubiegasz się o stanowisko związane w tworzeniem lub testowaniem oprogramowania, możemy poprosić Cię o wykonanie kilku ćwiczeń, potwierdzających Twoją znajomość niektórych technologii i narzędzi. Będzie to też moment na zasięgnięcie szczegółowych informacji o stanowisku, na które aplikujesz oraz doprecyzowanie wzajemnych oczekiwań. Nie wahaj się zadawać pytania, na wszystkie chętnie odpowiemy.

  Spotkanie Z Przedstawicielem Działu HR

  Podczas tej rozmowy będziemy chcieli lepiej poznać Ciebie, usłyszeć jak przebiegała Twoja kariera, jaką masz motywację i aspiracje zawodowe. Zweryfikujemy też Twoją znajomość języka angielskiego. Celem tego spotkania jest także wzajemne poznanie siebie, dlatego także na tym etapie będziemy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.

  Spotkanie Z Menadzerem Działu

  Menadżer spotyka się z najlepszymi kandydatami i podejmuje decyzję o wyborze osoby, która dołączy do naszego zespołu

Zarząd IGT Poland Sp. z o.o.

 • Wojciech Włodarczyk

  Od czerwca 2010 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu IGT Poland (d. GTECH)

  Związany z firmą od początku jej działalności w Polsce - w 1991 r. jako pracownik centrum obliczeniowego uruchomionego dla Totalizatora Sportowego, a następnie członek zespołu wdrażającego system informatyczny, obsługujący wyścigi konne na warszawskim Służewcu.

  W 1992 roku rozpoczął międzynarodową karierę, pracując kolejno w oddziałach firmy w Czechach, Irlandii, Finlandii i Portugalii, tworząc systemy m.in. dla takich loterii jak czeska Sazka, portugalska Santa Casa da Misericordia de Lisboa, czy też jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie - fińska loteria OY Veikkaus AB.

  W 2002 roku objął kierownictwo nad grupą R&D w Warszawskim Centrum Technologicznym firmy, będącym jednym z najnowocześniejszych tego typu ośrodków jakie IGT posiada na całym świecie. Wykorzystując zdobyte doświadczenie w ciągu 4 lat rozwinął zespół, a powstałe pod jego kierunkiem rozwiązania, były wdrażane w największych loteriach w kraju i za granicą.

  W 2006 roku rozpoczął współpracę z firmą BillBird S.A., będącą spółką zależną IGT. Początkowo na stanowisku Dyrektora Operacyjnego, a od 2008 roku na stanowisku Prezesa Zarządu. Funkcję tę pełni do dziś. Pod Jego kierownictwem firma zwiększyła obrót o 70%, odnotowując dwukrotny wzrost liczby przetwarzanych transakcji, oraz poszerzyła portfolio oferowanych usług o zaawansowane technologicznie rozwiązania, w obszarze usług pośrednictwa finansowego.

  W wolnych chwilach najchętniej podróżuje, czyta i jeździ rowerem.

 • Katarzyna Przybysz

  Katarzyna Przybysz Vice President, IGT International Human Resources, Obszar: International, Członek Zarządu IGT Poland sp. z o.o. (dawniej GTECH). Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Universidade Nova de Lisboa w Portugalii. Włada biegle 4 językami obcymi.

  Praktycznie od początku kariery zawodowej (1993) związana z IGT (d. GTECH). Swoją pracę w dziale HR rozpoczęła od stanowiska Human Resources Specialist. Kolejne szczeble kariery to stanowisko Regional Human Resources Manager na Europę Wschodnią, od 2001 roku HR Director International, a od 2010 Vice President, IGT HR Operations - odpowiedzialna za zasoby ludzkie firmy, we wszystkich jej biurach na całym świecie (ponad 13 tysięcy osób).

  W trakcie rozwoju zawodowego zdobyła szerokie doświadczenie oraz umiejętności z zakresu Human Resources Management oraz ukończyła liczne kursy, które pozwoliły jej na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania kadrami firmy. Już jako Dyrektor HR w Polsce zajmowała się projektowaniem oraz wdrażaniem nowatorskich rozwiązań z zakresu polityki personalnej.

  Obecnie jako Vice President HR Operations, zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania na wszystkich szczeblach organizacyjnych.

  Do swoich największych sukcesów zawodowych zalicza umiejętność współpracy z ludźmi na różnych stanowiskach i z różnych kręgów kulturowych, co umożliwia jej realizację strategicznych zadań o globalnym zasięgu (np. wdrożenie systemu rocznej oceny pracowników, polityki rekrutacyjnej czy efektywnych rozwiązań z zakresu zatrudniania pracowników na świecie).

  Aktywnie uprawia sport. W wolnym czasie najchętniej poznaje i odkrywa świat poprzez podróże oraz kulturę (kino, musicale).

 • Jaroslaw Dabrowski

  Dyrektor ds. Technologii odpowiedzialny za obszar Europy Wschodnio-Środkowej, Bliskiego Wschodu i Afryki, Członek Zarządu IGT Poland (d. GTECH).

  Od 2008 roku odpowiedzialny za dostawy technologiczne oraz wdrażanie systemów loteryjnych IGT dla klientów we Wschodnio-Środkowej Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce.

  Liczne zespoły międzynarodowe pod Jego nadzorem, czuwają także nad bezpieczeństwem i niezawodnością tych systemów. Współpracuje bezpośrednio z klientami na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Słowacji, w Czechach, Turcji, Polsce oraz Izraelu.

  Z firmą związany od 1991 roku. Jako operator komputerowy uczestniczył w uruchomieniu pierwszego systemu on-line w kolekturach Totalizatora Sportowego. W 1992 roku swoją wiedzę oraz doświadczenie zaczął wykorzystywać na rynku międzynarodowym, biorąc udział we wdrożeniu oprogramowania on-line dla loterii na Słowacji (1992-1993), Estonii (1994), Litwie (1995), Turcji (1996). Równolegle kierował innowacyjnym oraz skomplikowanym logistycznie projektem wprowadzenia gier telewizyjnych w kilku krajach europejskich.

  Kolejne projekty implementacji nowych systemów on-line, które nadzorował to m.in.: projekt dla loterii Mifal Hapayis w Izraelu, Totalizatora Sportowego w Polsce czy loterii Swiss Loro w Szwajcarii.

  W wolnych chwilach oddaje się pasji fotografowania samolotów (plane spotting).

Kontakt


Remove GDPR Cookie